paralotnisko.jpg

Warun nadchodzi!

Witrynę ogląda:

Statystyki

Wizyt dzisiaj: 29
Wizyt wczoraj: 71
Wszystkich: 154089
Wschód SłońcaSupremum SłońcaZachód Słońca
05:2612:2919:34
Czasy obliczone dla miejscowości Nowa Sarzyna (czas letni)

Warning: main(home/uranet/domains/paralotnisko.pl/public_html/components/com_jcomments/jcomments.legacy.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/uranet/domains/paralotnisko.pl/public_html/mambots/content/jcomments.php on line 30

Warning: main() [function.include]: Failed opening 'home/uranet/domains/paralotnisko.pl/public_html/components/com_jcomments/jcomments.legacy.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php4/lib/php') in /home/uranet/domains/paralotnisko.pl/public_html/mambots/content/jcomments.php on line 30

Live Tracking

Mapa witryny

Sprzęt/Napędy

Trajka z silnikiem ROTAX 912 S z firmy ALUSPAW

Witam. Chciałem Wam dzisiaj przedstawić trajkę , która jest dziełem mojego kolegi Grześka z firmy ALUSPAWWiększość jego konstrukcji jest efektem wielkiej  pasji do latania , jak większości z Was którzy tu zaglądają :)) Grzegorz podjął się  nietypowej konstrukcji, gdyż zastosował w niej silnik od ultralight-a, montując certyfikowaną wersję silnika Rotax 912 typu S. Efekt wizualny możecie zobaczyć i ocenić sami, na załączonych zdjęciach .

Czytaj całość
 

Sprzęt/Łączność

Kask PPG ze słuchawkami i mikrofonem

ImageW niniejszym opracowaniu przedstawiamy opis wykonania kasku do łączności. Kask taki można wykorzystać wszędzie tam, gdzie panuje hałas silnika - paralotnie z napędem, motolotnie i inne. Opis powstał na podstawie naszych żmudnych doświadczeń oraz prób w powietrzu i na ziemi.

Czytaj całość
 

Opowiadania/Relacje

Wyprawa do Wietnamu
ImagePrzeczytałem na grupie, że chłopaki z trójmiasta organizuję wyjazd na latanie do Wietnamu. Ponieważ pogoda w Polsce mnie dołowała więc nie zastanawiając się długo - decyzja i 28-01-2008 wylatujemy z Berlina.  
Czytaj całość