paralotnisko.jpg

Warun nadchodzi!

Witrynę ogląda:

Statystyki

Wizyt dzisiaj: 28
Wizyt wczoraj: 66
Wszystkich: 143960
Wschód SłońcaSupremum SłońcaZachód Słońca
08:1912:2316:27
Czasy obliczone dla miejscowości Nowa Sarzyna (czas letni)

Warning: main(home/uranet/domains/paralotnisko.pl/public_html/components/com_jcomments/jcomments.legacy.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/uranet/domains/paralotnisko.pl/public_html/mambots/content/jcomments.php on line 30

Warning: main() [function.include]: Failed opening 'home/uranet/domains/paralotnisko.pl/public_html/components/com_jcomments/jcomments.legacy.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php4/lib/php') in /home/uranet/domains/paralotnisko.pl/public_html/mambots/content/jcomments.php on line 30

Live Tracking

Mapa witryny

Sprzęt/Napędy

Układy zapłonowe napędów SOLO 210

ImageUżytkując nasze napędy niewiele myślimy na temat ich budowy, parametrów pracy czy możliwości zwiększenia mocy (tuningu). Dopóki ów napęd spełnia swoją rolę dając odpowiednią moc i nie sprawia problemów technicznych, cóż może nas obchodzić jego budowa?

Czytaj całość
 

Sprzęt/Łączność

Kask PPG ze słuchawkami i mikrofonem

ImageW niniejszym opracowaniu przedstawiamy opis wykonania kasku do łączności. Kask taki można wykorzystać wszędzie tam, gdzie panuje hałas silnika - paralotnie z napędem, motolotnie i inne. Opis powstał na podstawie naszych żmudnych doświadczeń oraz prób w powietrzu i na ziemi.

Czytaj całość
 

Opowiadania/Relacje

Przelot Turbia - Biłgoraj
Image17-06-2007 znowu zapowiadał się mało lotny weekend. Sobotnie cumulnimbusy nie nastrajały optymistycznie do chwilowego oderwania się od ziemi. Pomimo zebrania całego szpeju do Łążka Garncarskiego nie byłem pewien czy zlot organizowany przez chłopaków z Niska wypali.
Czytaj całość